سلام

این روزها با اینکه وقتم آزاد است اما زیاد حوصله نوشتن ندارم و بیشتر وقتم را به خواندن کتاب، گاه تماشای تلویزیون و وبگردی می گذرانم. حضور در فضای مجازی موجب شده تا علاوه بر کسب اطلاعات و پی گیری برخی اخبار، گاه با مطالب عجیبی هم مواجه شوم که یکی از آنها این آگهی تبلیغاتی است که آن را بدون هیچ ویرایشی آورده ام  و تنها شماره تلفن را حذف کرده ام.

«  نوشتن دعا و طلسم بسیار قوی و ارسال به آدرس پستی شما و همچنین بازکردن سرکتاب نیز انجام میدم.نوشتن دعاو طلسم مهر و محبت زن و شوهر/دو دوست/گردنامه/بغض/آوارگی/ایجاد بیماری در دشمن/ایجاد جراحت بر دشمن/هلاکت دشمن/ایجاد گرفتاری/آوارگی/بستن شهوت/  افزایش مشتری / خیر و برکت/گشایش/برای بچه دارشدن/برای ایمنی حامله ازسقط کردن/برای چشم زخم/ دعای محبت قوی/زبانبندقوی/باطل سحرقوی و هرآنچه که با توجه به مشکل شما باشد انجام میشودو برایتان ارسال میگردد انجام کار بصورت غیرحضوری تنها تا دو ماه آینده انجام خواهد شد و این وب سایت اواخر ماه جاری حذف خواهد شد.

هزینه انجام کار و ارسال برای شما 35000هزارتومان میباشد. 

بازکردن سرکتاب و نگاه کردن ستاره هاو نگاه کردن موافق و مخالف بودن باهم و اینکه کدامیک از طرفین دوستی بیشتر است تنها با 5000هزار تومان شارژ.

دعاها و طلسمات قوی میباشند و به نتیجه میرسید توجه داشته باشید دعاها و طلسمات باید چله شان بگذره تا اثرکنه و اگر با خودکارنوشته شده باشد تا سه ماه و اگربا مشک و زعفران نوشته شده باشد تا 6 ماه اثر دارند برای درخواستتان با شماره ********093  تماس بگیرید.»