مشکل گشا !!!

سلام

این روزها با اینکه وقتم آزاد است اما زیاد حوصله نوشتن ندارم و بیشتر وقتم را به خواندن کتاب، گاه تماشای تلویزیون و وبگردی می گذرانم. حضور در فضای مجازی موجب شده تا علاوه بر کسب اطلاعات و پی گیری برخی اخبار، گاه با مطالب عجیبی هم مواجه شوم که یکی از آنها این آگهی تبلیغاتی است که آن را بدون هیچ ویرایشی آورده ام  و تنها شماره تلفن را حذف کرده ام.

«  نوشتن دعا و طلسم بسیار قوی و ارسال به آدرس پستی شما و همچنین بازکردن سرکتاب نیز انجام میدم.نوشتن دعاو طلسم مهر و محبت زن و شوهر/دو دوست/گردنامه/بغض/آوارگی/ایجاد بیماری در دشمن/ایجاد جراحت بر دشمن/هلاکت دشمن/ایجاد گرفتاری/آوارگی/بستن شهوت/  افزایش مشتری / خیر و برکت/گشایش/برای بچه دارشدن/برای ایمنی حامله ازسقط کردن/برای چشم زخم/ دعای محبت قوی/زبانبندقوی/باطل سحرقوی و هرآنچه که با توجه به مشکل شما باشد انجام میشودو برایتان ارسال میگردد انجام کار بصورت غیرحضوری تنها تا دو ماه آینده انجام خواهد شد و این وب سایت اواخر ماه جاری حذف خواهد شد.

هزینه انجام کار و ارسال برای شما 35000هزارتومان میباشد. 

بازکردن سرکتاب و نگاه کردن ستاره هاو نگاه کردن موافق و مخالف بودن باهم و اینکه کدامیک از طرفین دوستی بیشتر است تنها با 5000هزار تومان شارژ.

دعاها و طلسمات قوی میباشند و به نتیجه میرسید توجه داشته باشید دعاها و طلسمات باید چله شان بگذره تا اثرکنه و اگر با خودکارنوشته شده باشد تا سه ماه و اگربا مشک و زعفران نوشته شده باشد تا 6 ماه اثر دارند برای درخواستتان با شماره ********093  تماس بگیرید.»

 

/ 10 نظر / 58 بازدید
اصغری

سلااااام می دونستم عصبانیتم اینقداثر داره زودتر عصبانی میشدم[لبخند]حالاواقعا کدوم عاقلیه که دنبال همچین چیزی بره والا همه مدلشو دیده بودیم جز این یکی[رویا][تعجب]

احمد پایمرد

سلام .هستن کسانی که هنوز به این مسایلی که فرمودی اعتقاد دارن و نئن کسی رو میرسونن[گل] ممنون از آپ قشنگتون

هوشمند

حضور چنین اشخاصی در جامعه که واقعاً باعث تأسف هست؛ اما اینکه قضیه را عجیب تر می کند، کشیده شدن این مطالب سخیف به سطح اسنترنت است که عمدتاً کاربران با سطح آگاهی و سواد بالاتری دارد. جای تأسف خواهد بود اگر مفاهیم غنی و عمیق اسلامی خواهان کمتری نسبت به این مسایل مبتذل داشته باشد.

سمانه

سلام. با نظرات دوستان و شما موافقم و متاسف برای افرادی که برای این امور پول میدن...[ناراحت]

علی

دیدن جهل مردم سخته.

اصغری

[عصبانی][عصبانی]

ح محمدی

سلام به نکته جالبی اشاره کردید که چندین هزار سال است گریبانگیر زندگی بشر شده است و مدرنیته و سنت هم سرش نمی شود!دکتر و مهندس و چوپان سرش نمی شود همگی در این مورد یکسانند! خداوند بشر را از این مسئله رهایی بخشد. موفق باشید

نســـکافــــــــــــه

آثار هنری به دو دلیل ارزشمند هستند : اول اینکه توسط استادان بوجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است. شما گنج پر ارزشی هستید؛ زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید.

اصغری

درآستانه سال نو بد نیست وبلاگتونم خونه تکونی کنید